Привезок за Вашиот миленик – MyFamily

620 ден700 ден

Колекција: HUSHTАG

Димензија: 4.1×3.3cm

Овој модел на привезок се гравира напред и позади. Цената е со вклучено гравирање.

НАПОМЕНА:

ГРАВИРАЊЕТО Е НА ЛАТИНИЦА.

ПРИ НАРАЧКА ПОТРЕБНО Е ДА ГО НАВЕДЕТЕ ТОА ШТО САКАТЕ ДА СЕ ГРАВИРА НА ПРЕДНИОТ И ЗАДНИОТ ДЕЛ.

ПОМАЛА ДИМЕНЗИЈА МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ И ЗА МАЧКИ!

За сите дополнителни прашања можете да не контактирате.

Clear
SKU: Не е достапно Категории , ,
Гравирање на привезоци за Вашите миленици, на најбрз и најлесен начин
✔️уникатни и практични
✔️ специјализирани за миленици
✔️цени со вклучено гравирање
✔️различни модели, големини и бои
◾️Благодарение на специјализираната машина се гравира тоа што Вие го сакате.
➡️ Привезоците се специјално персонализирани, направени од метал.
➡️ Ги изработуваме по нарачка.
➡️ ‼️Цените се со гравирање‼️
➡️ За сите дополнителни прашања контактирајте не.
Боја

Црна, Црвена, Сина, Розе, Металик, Виолетова

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Привезок за Вашиот миленик – MyFamily”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Clear