Аквариум црн RS-1200EL – 210l

17630 ден Original price was: 17630 ден.15867 денCurrent price is: 15867 ден.
-10%

Фабрички слатководен аквариум 210L, со вградено осветлување LED-10W и вграден филтер.

Димензии ( l/w/h ) : 120,5/36,5/61 cm.

Го има во црна боја.

нема на залиха

Нема на залиха

RS 1200-EL е аквариум кој е совршен избор за дома или канцеларија. Има практичен и компактен дизајн. Аквариумот е направен од висококвалитетно стакло, кое е многу издржливо и транспарентно. Панорамското стакло е заоблено, што придонесува за неговиот исклучително елегантен изглед. На капакот има копче за контрола на осветлувањето. Опремен со врвен филтер, обезбедувајќи ефикасна филтрација. Вградениот водоотпорен LED систем за осветлување има висока ефикасност на осветлување. Има безбеден водоотпорен прекинувач за светлата. Се карактеризира со брза инсталација и лесно одржување.
Декорациите не се вклучени.

Спецификации:

Шифра на аквариум: RS1200EL
Тип на аквариум: слатководен
Волумен во литри: 210l
Димензии ( l/w/h ) : 120,5/36,5/61 cm.
Грејач: нема
Филтер: Горен филтер систем 15W
Осветлување: LED 12W

17630 ден Original price was: 17630 ден.15867 денCurrent price is: 15867 ден.

Нема на залиха