Baby Patee Universelle – Padovan

170 ден840 ден

Универзална храна за мали(бебиња) птици. Се меша со загреана вода од 45 степени се додека не се добие одредена густина.

Пакување од 100грама, 250 грама и 900грама.

Clear
SKU: Не е достапно Категории ,
Пакување

100гр, 250гр, 900гр

170 ден840 ден
Clear