ЧИЗМИ ЗА РИБОЛОВ IMAX TIRA RUBBER/NEOPRENE BOOT

3650 ден
Clear
SKU: Не е достапно Категории ,
цврста, но лесна и флексибилна чизма со цврст  гумен надворешен ѓон.
100% водоотпорни.
ГОЛЕМИНА

41, 42, 43, 44, 45, 46

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЧИЗМИ ЗА РИБОЛОВ IMAX TIRA RUBBER/NEOPRENE BOOT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Clear