Cookies Animal Грицки за куче 0408 Padovan (400gr)

180 ден

Вкусни и хранливи бисквити за куче во форма на животни, кои што треба да се даваат помеѓу оброци или пак како награда, но не како замена за оброк.

Пакување од 400 грама.

нема на залиха

Нема на залиха

SKU: 0408 Категории ,