Fieno-Hay with Chamomile – Padovan

190 ден

Сено он камилица за џуџести зајаци, морски прасиња и чинлили. Богато е со влакна (28%), кои го олеснуваат варењето на храната.

Пакување од 700 грама.

SKU: 0443 Категории ,