Flexi Black Design L/5m – трака

900 ден

Флекси поводник трака со должина 5 метри, за миленици до 50кг.

Достапно во 2 бои.

Clear
SKU: Не е достапно Категории ,
Боја

Црна, Зелена

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flexi Black Design L/5m – трака”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Clear