Flexi classic S/8m – трака

680 ден

Флекси поводник трака со должина 8 метри, за миленици до 15кг.

Clear
SKU: Не е достапно Категории ,
Боја

Црна, Црвена

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flexi classic S/8m – трака”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Clear