Flexi Comfort S/5m – врвка

760 ден

Флекси поводник со должина 5 метра, за миленици до 12 килограми.

Clear
SKU: Не е достапно Категории ,
Боја

Сина, Светло сина, Розе, Црвена, Црна

Clear