Flexi Style S/3m – трака

860 ден

Флекси поводник трака со должина 3 метри, за миленици до 12кг.

Достапно во 4 бои.

Clear
SKU: Не е достапно Категории ,
Боја

Сина, Розе, Црна, Бела

Clear