Flexi Vario S/5m – врвка

640 ден

Флекси поводник со должина 5 метри врвка, за миленици до 12 килограми.

Clear
SKU: Не е достапно Категории ,
Боја

Сива, Црвена, Розе, Сина, Тиркизна, Кафена

Clear