Flexi Vario XS/3m – врвка

510 ден

Флекси поводник со должина 3 метри, за миленици до 8 килограми.

Clear
SKU: Не е достапно Категории ,
Боја

Сива, Црвена, Розе, Сина, Тиркизна, Кафена

Clear