Хранилка ПВЦ за миленици – BeezTees

60 ден200 ден

Хранилка за миленици во окер боја. Достапна во повеќе големини.

Clear
SKU: Не е достапно Категории ,
Големина/Дијаметар

12cm, 16cm, 19cm, 24cm

Clear