Играчка за мачка – Beeztees

420 ден

Играчка за маче со димензија 6 x 6 x 9 cm.

 

Забавна играчка за мачки, која можете да ја користите и за да ја наградите вашата мачка. Овој калап се ниша напред-назад штом вашата мачка ќе го допре. Бидејќи ѕвончето е прикачено на внатрешната страна на калапот, секое нишање ќе предизвика и ѕвончето да ѕвони.

Садот има неколку отвори во форма на глава на мачка, каде што малите задоволства може да испаднат штом вашата мачка почне да си игра со неа.

Ова ви овозможува да ја почастите вашата мачка со нешто вкусно на разигран начин.

Големина: 9x6x6 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Играчка за мачка – Beeztees”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.