Кафез за миленици – Beeztees

5920 ден11300 ден

Кафез за миленици, достапен во 4 големини. Може да се користи како транспортер или куќа за Вашиот миленик.

Clear
SKU: Не е достапно Категории , ,

Во Beeztees Dog Crate му давате на вашето кученце или куче свое место, каде што сигурно знаете дека ништо нема да крши во куќата. Овој кафез/куќарка со 2 врати е склоплива и затоа лесна за складирање. Бидејќи кафезот има 2 врати, можете да го поставите речиси насекаде во куќата. Со помош на рачката на врвот, можете лесно да го преместите и чувате преклопен. Со Beeztees Dog Crate му давате на вашето куче безбедно место во куќата. Во него е можно да се стави душек за кучиња, што овозможува дополнителна удобност. Дното лесно се чисти!

– Достапен во 5 различни големини

Димензии:
– 78х55х61 см
– 89х60х66 см
– 109х69х75 см
– 121х78х84 см

Големина

78x55x61cm, 89x60x66cm, 109x69x75cm, 121x78x84cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кафез за миленици – Beeztees”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

5920 ден11300 ден
Clear