Mint Chews Минт грицка за куче 70gr/12cm 0454 Padovan

200 ден

Коска за џвакање, со говедско месо и нане, која помага во намалување на формирање на забниот камен кај кучињата.

Пакување од 2 комада.

SKU: 0454 Категории ,