Околувратник кожен за куче – BeezTees

220 ден400 ден

Кожна огрлица за куче во црвена боја.

Clear
SKU: Не е достапно Категории ,
Големина

17.5-22.5х1cm, 23-28x1cm, 27-33×1.2cm, 32-38×1.6cm, 35.5-41.5×1.8cm

Clear