Терариум – 32.5×18.5×18.5cm

530 ден

Tерариум пвц отворен за желки или други рептили. Во терариум има ниво за искачување и палми.

Димензија 32.5 x 18.5 x 18.5цм.

SKU: 55530070 Категории ,

Димензии:

32.5*18.5*18.5cm