Timothy hay – Padovan

250 ден

Комплетна храна за глодари(џуџести зајаци, морски прасиња и чинчили), која содржи високо ниво на расителни влакна(32%), ниска содржина на протеини(7%) и калциум (0,3%).

Пакување од 500 грама.

SKU: 0527 Категории ,
250 ден