Vitavigor – Padovan

250 ден

Мултивитамински додаток за сите видови на птици. Богата е со Л-карнитин за зајакнување на енергија на птиците особено во состојба на стрес, како и со масна киселина Омега-3.

Пакување од 30 милилитри.

SKU: 0510 Категории ,
250 ден