БЛИНКЕР за Риболов( PMB-WZE-18)ZOE MIKADO

85 ден
Clear
SKU: Не е достапно Категории , ,

79cm   18gr

БОЈА

S, Z, 08, 15, 16, 17, 99

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “БЛИНКЕР за Риболов( PMB-WZE-18)ZOE MIKADO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Clear