Аквариум/Терариум пвц

140 ден390 ден

Аквариум или терариум пвц, за рептили и може да се користи и за риби. На горниот дел има капак и рачка.

Достапен е во повеќе големини и четири бои, сива, црвена, сина и зелена боја.

 

Clear
SKU: Не е достапно Категории , , ,
Големина

XS-1.5l, S-2.5l, M-4.5l, L-9l

Боја

Сина, Сива, Црвена, Зелена

140 ден390 ден
Clear