Flexi Black Design S/5m – трака

680 ден

Флекси поводник трака со должина 5 метри, за миленици до 15кг.

Достапно во 4 бои.

Clear
SKU: Не е достапно Категории ,
Боја

Црна, Зелена, Розе, Сина

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flexi Black Design S/5m – трака”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Clear