Сад за храна 32.5cm/3l – 2596 – MPS

260 ден

Сад за храна, пвц, 3l-⌀32.5cm

Достапен во три бои, розе, сива и тегет (темно сина).

Clear
SKU: Не е достапно Категории ,
Боја

Розе, Сива, Тегет

Clear