Хранилка силиконска дупла 44х27cm – Pawise

780 ден 702 ден
-10%

Гумена хранилка за миленици, дупла хранилка со големина 44х27cm. Достапна во три бои, зелена, сина и портокалова.

Clear
Боја

Сина, Зелена, Портокалова

Clear