Шампон за миленици со арома на ЛИМОН 250ml

160 ден

Шампон за миленици, со арома на лимон. Пакување од 250ml.

Шампонот  Мио Пет е специјален за мачки и кучиња. Богат со арганско масло  што ги храни корените на влакната, давајќи мекост виталност и сјај на крзното. Има ефект за намалување на лошите миризби, како и го олеснува чешлањето.

Напомена: Не се користи на мачки и кучиња помали од 6месеци.