Тоалета затворена 54×38,5x38cm – MPS

960 ден

Затворена тоалета за мачки. Лесна за одржување и чистење.

Димензија cm 54 x 38.5 x 38h

Достапна во три бои, сива, црвена и зелена.

Clear
SKU: 25410070 Категории ,
Боја

Сива, Црвена, Зелена

Clear