Четка за капење на миленици – Pawise

220 ден

Четка за капење на вашиот миленик.

Димензија 10.5cm.

Clear
SKU: Не е достапно Категории , , ,

Четка за капење.

Оваа практична четка може да се наполни со шампон и служи за истовремено капење и масажа на вашето домашно милениче. Лесен е за употреба, само треба да го отворите и да го внесете шампонот внатре. Неговите влакна се направени од гума, што гарантира нежна масажа додека го сапунете вашето милениче.

Боја

Зелена, Розе, Сина

Clear