Flexi Comfort XS/3m – врвка

540 ден

Флекси поводник со должина 3 метри, за миленици до 8 килограми.

Clear
SKU: Не е достапно Категории ,
Боја

Црна, Сина, Светло сина, Розе, Црвена

Clear