Терариум – 42x34x22cm

920 ден

Tерариум пвц  за желки или други рептили, во сина боја. Терариумот со додаток за искачување и палми.

Димензија cm42 x 34 x 22цм

SKU: 55520070 Категории ,

Димензии:

42*34*22